Najnowsze informacje o działalności posła Marka Krząkały - Rybnik, region rybnicki, Śląsk, Sejm RP - WarszawaObchody Swięta Niepodległości 11 listopada W niedzielę 11 listopada delegacja Platformy Obywatelskiej na czele z posłem Markiem Krząkała oraz senatorem Antonim Motyczką uczestniczyła w obchodach Swięta Niepodległości w Rybniku.
P
W niedzielę 11 listopada delegacja Platformy Obywatelskiej na czele z posłem Markiem Krząkała oraz senatorem Antonim Motyczką uczestniczyła w obchodach Swięta Niepodległości w Rybniku. Po wysłuchanie hymnu i wciągnięciu flagi państwowej na maszt nastąpiło złożenie kwiatów na tablicy pamiątkowej Marszałka Józefa...
Czytaj więcej
Klub Parlamentarny Platformy Obywatelskiej i Rada Krajowa PO RP w Warszawie 9 listopada na posiedzeniu Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Donald Tusk przedstawił posłom i senatorom skład przyszłego rządu.
10 listopada Rada Krajowa PO przyjęła projekt uc
9 listopada na posiedzeniu Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Donald Tusk przedstawił posłom i senatorom skład przyszłego rządu. 10 listopada Rada Krajowa PO przyjęła projekt uchwały o koalicji z PSL i zatwierdziła skład osoby Rady Ministrów.
Czytaj więcej
1. Posiedzenie Sejmu RP W poniedziałek 5 listopada ruszyły prace Sejmu VI kadencji. Obrady o godzinie 15 otworzył marszałek senior - Zbigniew Religa. W Senacie tę funkcję pełnił Ryszard Bender. Po raz pierwszy od 199 W poniedziałek 5 listopada ruszyły prace Sejmu VI kadencji. Obrady o godzinie 15 otworzył marszałek senior - Zbigniew Religa. W Senacie tę funkcję pełnił Ryszard Bender. Po raz pierwszy od 1991 roku prezydent nie przemówił w czasie uroczystej inauguracji Sejmu. Bronisław Komorowski został wybrany nowym Marszałkiem Sejmu. W...
Czytaj więcej
TOP